Pobyty
PŘIHLÁSIT
Úvod

SPORTOVNÍ TÁBOR Rallye Dakar

Termín: 19.8.2018 až 25.8.2018

(vloženo: 1.3.2018, poslední aktualizace textu: 1.3.2018)

Když se může jezdit rallye Paříž Dakar v Jižní Americe, proč by se jednou nemohla jet i na Říčkách? Kamióny máme, motocykly nahradíme koly. Drsný etapový vytrvalostní závod ve variantě právě pro vaše děti! Vyhrávají všichni, ti nejlepší nejvíc! Vhodné i pro zdatné předškoláky od čtyř let se zkušenostmi z kolektivu, zvyklými na pobyt v přírodě.

Opět na tábořišti KSG Moravská Slavia (chatky, budova, teplá sprcha...) v Říčkách u Domašova! 

 

Kromě jiného nás čeká průzkumná výprava a triumfální závěrečná jízda (tábor je 12km od Žebětína), pětkrát denně skvělé jídlo od našich kuchařek. Stihneme běhat po louce i po lese, koupat se, plavat a pádlovat  na rybníce, vyzkoušet všelijaké sporty v přírodě, na hřišti i na nářadí, chodit na maliny a ostružiny, zpívat u táboráků, vyrobit si pár maličkostí, naučit se přežít v přírodě, hrát si a dovádět, jak se na pořádném táboře sluší a patří. Vlastní kolo podmínkou!

 

PLATBA:   2500,-   při odpracované brigádě, sourozenci přihlášení současně 2400,- každý.

POTŘEBUJETE-LI FAKTURU, OZVĚTE SE! 

Zaplatit lze v hotovosti nejpozději v den nástupu nebo na účet do konce června!!!

 

STORNOPOPLATEK: při odhlášení do konce května vracíme uhrazenou částku, nejpozději tři celé týdny předem stornopoplatek 200,-, později 50% uhrazené částky (netýká se odhlášek v případě akutního onemocnění). Doporučujeme raději zajistit náhradníka! 

žádný komentář

Vzkaz ze dne 17.9.2015 23:22 fotky z táborů na cvocekzebetin.rajce.idnes.cz
Vytvořili Hašmen & Véča 2009