Pobyty
PŘIHLÁSIT
Úvod

zimní lyžařský pobyt pro děti

Termín: 17.2.2018 až 24.2.2018

(vloženo: 19.10.2017)

Jako tradičně pořádá CVOČEK - Centrum volného času Žebětín ve spolupráci s trenéry KSG Moravská Slavia Brno

 zimní lyžařský výcvikový kurz

 

Už téměř dvacet let jezdíme do Čenkovic v Bukovohorské hornatině (mezi Orlickými horami a Jeseníky v nadmořské výšce 750 – 958 mnm). Zde máme k dispozici chatu TJ Vodní sporty Dolní Kounice s vlastní variabilní sjezdovkou (severní svah) ideální pro výcvik začátečníků i pro zkušenější lyžaře. Chata má kapacitu 40 lůžek v turistickém standardu (WC a sprchy společné), samozřejmostí je teplá voda a kvalitní lůžkoviny. Stravu zajišťujeme v souladu s potřebami dětí ve vlastní kuchyni. Výcvik vedou v malých družstvech zkušení instruktoři, všechny děti zvládnou základy lyžování nebo snowboardingu. V případě zdatných lyžařů je možné navštívit i Skiareál se sedmi sjezdovkami vzálený asi 3km (sem jezdíme i v případě, že nemáme u chaty sníh – v areálu je povolené zasněžování). Doprava všech účastníků je zajištěna autobusem, který bude přistaven dle domluvy – např. u Ústředního hřbitova a na Vejrostově. Kromě lyžování děti čeká i celotáborová hra. V případě, že má dítě s sebou práci zadanou ze školy, dohlížíme na její splnění. Vzhledem k tomu, že většina dětí má své pojištění, nebudeme akci pojišťovat hromadně.

 

termín: 17.-24.2.2018

Předpokládaná cena: 3200,-, v případě nepříznivých sněhových podmínek max. + 1000,- vybíraných při návratu (předem vás ještě z hor upozorníme emailem, kolik vaše dítě prolyžovalo) .

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, výcvik, vleky, materiál ke hrám.

 

Přihláška ke stažení na www.cvocek.navolno.cz – Užitečné – Přihláška na zimní pobyt

Závazné přihlášky prosím zašlete Ivaně Nanjo Kolaříkové na adresu saxi@volny.cz  nebo předejte osobně. Jiná forma přihlášení není možná.

Platbu budeme přijímat po Novém roce na účet anebo po dohodě dle vašich potřeb! Máte-li možnost, nechte si přispět zaměstnavatele nebo pojišťovnu. Číslo účtu, na který se peníze posílají, bude sděleno přihlášeným účastníkům.

 

Storno poplatky: pokud se vaše dítě nemůže zúčastnit, pokuste se najít náhradníka, jinak bychom vám byli nuceni účtovat podíl na ubytování a dopravě. V případě špatných sněhových podmínek je cena ubytování srovnatelná s výší nevratné zálohy za chatu – proto zájezd uskutečníme s náhradním programem (lyžování ve skiareálu, více her, vycházky). Pokud dítě odhlásíte bez náhradníka, počítejte se storno poplatkem ve výši vynaložených nákladů!!

Vybavení, které účastníci potřebují:  sjezdové lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním a hůlky nebo snowboard,  lyžařské boty, přilba, brýle, 2x lyžařská kombinéza nebo oteplovačky, 2x nepromokavé TEPLÉ rukavice.

 

Nezapomeňte si včas připravit Posudek o zdravotní způsobilosti od vašeho dětského lékaře, má platnost jeden rok!

1 komentář

SAXI 19.10.2017 8:45
PŘIHLÁŠKA v sekci Užitečné - zasílejte JAKO VYPLNĚNÝ SOUBOR, NETŘEBA TISKNOUT
Vzkaz ze dne 17.9.2015 23:22 fotky z táborů na cvocekzebetin.rajce.idnes.cz
Vytvořili Hašmen & Véča 2009